Bij deze mijn voorlopige speellijst, hier kan elk moment nog meer bijkomen. Klik op de locatie voor tickets en informatie.

27 augustus Amsterdam De Melkweg Intreeweek
9 september Amersfoort Rondje v.d. Stad
15 september Arnhem Huis van Puck Cabaretpoel
19 september                              Amsterdam Comedy Cafe TRYO
21 september                              Amsterdam Betty Asfalt Complex MC GSCF
22 september                              Amsterdam Betty Asfalt Complex MC GSCF
28 september                              Amersfoort Nieuwe Erven Organisatie en MC
29 september Oosterwolde De Miente Cabaretpoel
5 oktober                              Amsterdam Betty Asfalt Complex Finalistentour ASCF
6 oktober Nieuwe Tonge Ons Dorphuis Cabaretpoel
10 oktober                              Den Haag Theater Pepijn Finalistentour ASCF
13 oktober Giethoorn Kulturhus Cabaretpoel
18 oktober Heerlen Limburgzaal Theater Heerlen Cabaretpoel
20 oktober                              Oosterhout Theater de Schelleboom Finalistentour ASCF
26 oktober Geesteren Erve Kampboer Cabaretpoel
27 oktober Lieshout Ons Tejater Cabaretpoel
1 november                              Groningen USVA TRYO
8 november Amstelveen Anna Kerk Stand-up
9 november Sittard De Domijnen Cabaretpoel
10 november Eibergen Theater Berkelland Cabaretpoel
16 november                              Heerhugowaard Cool kunst & cultuur Finalistentour ASCF
22 november                              Utrecht Werftheater Finalistentour ASCF
23 november                              Amersfoort Nieuwe Erven Duo act
28 november Rotterdam Theater Zuidplein Finalistentour ASCF
07 december                              Texel De Toegift/Klif12 Finalistentour ASCF
8 december Eindhoven Arnos Theater Cabaretpoel
14 december Den Haag Theater Pepijn Cabaretpoel
21 december Hoofddorp Het oude Raadhuis Cabaretpoel
9 januari Utrecht Cafe Hofman Stand-up
12 januari Middelstum Locatie Cabaretpoel
18 januari Duiven Locatie Cabaretpoel
19 januari Amstelveen Griffioen MC GZCF
19 januari Amsterdam CREA MC gscf
25 januari                              Amersfoort Nieuwe Erven Organisatie en MC
2 februari Leusden Locatie Cabaretpoel
10 februari Amersfoort link Gluren bij de Buren
15 februari Grossel Locatie Cabaretpoel
20 februari Amstelveen Poppodium P60 Stand-up
1 maart Callantsoog Locatie Cabaretpoel
2 maart Utrecht Locatie Cabaretpoel
9 maart                              Gorkum Theaterpand TRYO
16 maart Amstelveen Griffioen Gastact finale
17 maart Dongen Cammeleur TRYO
20 maart Beusichem Locatie Cabaretpoel
22 maart                              Amersfoort Nieuwe Erven Thjumische Special
28 maart Den Haag Locatie Cabaretpoel
4 april                              Rotterdam Walhalla Stand-up
6 april Utrecht Schiller MC gscf
11 april Utrecht Werftheater MC gscf
18 april Laren Brinkhuis TRYO
20 april Soest Locatie Cabaretpoel
22 april Amersfoort Mallejan Festival Mallejan Festival
3 mei                              Rotterdam Walhalla MC gscf
11 mei Lelystad Theater Posa TRYO
17 mei Nederweert Locatie Cabaretpoel
24 mei Amersfoort Nieuwe Erven Organisatie en MC
29 mei  Utrecht Hofman TRYO
16 juni Leiden Theatercafé Leiden cabaret
29 juni Purmerend Reuring Festival Stand-up